Turnaje mládeže: Stříbro pro sedmáky, bronz pro páťáky

Začátek března si hráči sedmé a páté třídy zpestřili účastí na dvou turnajích. A do Třince přivezli dvě sady cenných kovů. Sedmáci pro sebe urvali stříbro, jejich mladší kolegové brali bronz.

Hráči sedmé třídy v sobotu 4. března zamířili do nedaleké Karviné. V rámci Dne hokeje nastoupili svěřenci trenéra Miroslava Macháčka do tří zápasů, přičemž proti každému soupeři odehráli 2 x 20 minut. A výsledek každého poločasu se počítal zvlášť.

V utkáních proti Kroměříži a Havířovu mladí Oceláři nezaváhali, remíza a prohra proti Karviné je ale posunula na stříbrné pozice. Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen Marek Sedláček.

Výsledky Ocelářů na turnaji

HK Kroměříž - HC Oceláři Třinec 1:2, 0:7

AZ Havířov - HC Oceláři Třinec 0:5, 0:3

HK Karviná - HC Oceláři Třinec 1:1, 4:1

Hráči páté třídy od pondělí 6. března bojovali v Popradu. Během dvoudenního turnaje odehráli mladí Oceláři 5 zápasů proti slovenským soupeřům, přičemž i tady se hrálo systémem 2 x 20 minut a výsledky jednotlivých poločasů se počítaly zvlášť.

Martin - HC Oceláři Třinec 2:2, 0:4

Bánská Bystrica - HC Oceláři Třinec 2:2, 2:3

Slovan Bratislava - HC Oceláři Třinec 3:1, 2:2

Poprad - HC Oceláři Třinec 1:4, 3:1

Trenčín - HC Oceláři Třinec 2:2, 1:2