Mistři extraligy dorostu

Suverénní jízda se zlatou tečkou na konec! Dorostenci Ocelářů v sezoně 2001/2002 navázali na první místo po dlouhodobé části parádní jízdou v play off a bez jediné prohry pro Třinec vybojovali historicky první mládežnický titul. Součástí mistrovského týmu trenéra Radomíra Kužílka byl tehdy i pozdější útočník Bostonu Bruins David Krejčí.

Mistři extraligy staršího dorostu

Pohádkovou sezonu prožil Třinec o třináct let později taky v extralize staršího dorostu. Mladí Oceláři znovu kralovali základní části i nadstavbě, ty nejlepší výkony si ale schovali až do play off. Tým pod vedením trenéra Reného Muchy ve vyřazovací části ztratil jediný zápas, úctyhodnou sérií 346 minut bez inkasovaného gólu se blýskl gólman Jan Hlaváč.

Mistři extraligy juniorů

K titulům z dorostenecké extraligy přidali Oceláři v roce 2016 premiérový triumf v juniorce! Postup na finálový turnaj si svěřenci trenéra Václava Varadi vybojovali demolicí Hradce 11:3 v rozhodujícím zápase čtvrtfinále, v Litoměřicích si pro zlato doletěli bez jediného zaváhání. 33 body ve čtyřech utkáních ohromil útok Ondřej Kovařčík - Michal Kovařčík - Lukáš Jašek.

Mistři extraligy juniorů

V roce 2019 se Oceláři vrátili na trůn pro vítěze juniorské extraligy. Tým Jiřího Juříka a Marka Malíka si nejprve úspěšně poradil se třemi fázemi dlouhodobé části a v play off pak s jedinou prohrou vystoupal až na vrchol. Čtyřmi góly se pod obrat z 0:2 na 5:3 v posledním zápase sezony blýskl útočník Adam Raška.

Mistři extraligy dorostu

Zlatým písmem bude v třinecké historii už navždy zapsán taky 11. duben 2023 a to díky parádní jízdě dorostu. V rozhodujícím osmifinále otočili svěřenci trenéra Marka Malíka zápas proti Jihlavě doslova v poslední minutě, od té doby už prohráli pouze jediné utkání. A pro mistrovský titul dokráčeli s osmi výhrami v řadě.

Mistři extraligy juniorů

V roce 2024 už třinečtí junioři znovu slavili s mistrovským pohárem nad hlavou. A to po pořádně bláznivé jízdě! V semifinále otočili svěřenci kouče Reného Muchy sérii ze stavu 0:2 na zápasy, stejný kousek pak vytáhli i proti Brnu. A poslední utkání sezony? V něm Oceláře nerozhodilo ani tříbrankové manko. Mistři obratů - mistři republiky!

Další úspěchy třinecké mládeže

2001 - Vicemistři extraligy dorostu