13 výher! Junioři vytvořili nový klubový rekord

Začátek roku 2023 zastihl třineckou juniorku v parádní formě. Svěřenci trenéra Reného Muchy od 3. ledna urvali třináct vítězství v řadě a stanovili nový mládežnický rekord klubu.

Pouze ve dvou ze třinácti případů navíc musel o vítězství mladých Ocelářů rozhodnout až nastavený čas. Na účet Třince tak v juniorské extralize putovalo skvělých 37 z 39 možných bodů.

A také díky této skvělé sérii už mají hráči s drakem na prsou sedm kol před koncem základní části jistý postup do play off.

Rekord v počtu výher dosud držel tým staršího dorostu ze sezony 2014/2015. Mladí Oceláři jako pozdější mistr do nového ročníku vstoupili se vší parádou, když vyhráli dvanáct zápasů v řadě a hned v šesti z nich navíc udrželi čisté konto.

Úctyhodná byla také střelecká bilance týmu. Třinečtí dorostenci svým soupeřům ve dvanácti kolech nasázeli 81 branek, k čemuž jim pomohla třeba i desetigólová kanonáda v derby.

Také tehdy mužstvo jako hlavní trenér vedl René Mucha, mezi hráči zase zářili současní hráči extraligového týmu Ocelářů - obránce Marian Adámek a útočníci Miloš Roman s Patrikem Hrehorčákem.