Sedmáci vyhráli turnaj ve Zlíně, čtvrťáci bodovali v Břeclavi

Prosincová sbírka medailí žákovských týmů se dál rozrůstá. O další přírůstky se postarali hráči sedmé a čtvrté třídy.

Před Štědrým dnem ovládli hráči sedmé třídy turnaj ve slovenském Popradu, po Vánocích slavili ve Zlíně. Na Čepkov Cupu změřili svěřenci trenéra Miroslava Macháčka své síly s domácím týmem, Kometou a Olomoucí a bez jediné prohry si došli pro zasloužené zlato. Nejlepším obráncem na turnaji byl navíc vyhlášen třinecký Kryštof Adamský.

Výsledky Ocelářů na turnaji

úterý 27. prosince 2022

HC Oceláři Třinec - HC Olomouc 6:1

HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 4:3

PSG Berani Zlín - HC Oceláři Třinec 1:6

V akci byli také hráči čtvrté třídy, kteří se v pondělí 26. prosince vydali do Břeclavi. Turnaj v jihomoravském kraji se odehrál ve dvou skupinách a v každé z nich to Třinci cinklo. Skupina A vinou prohry v posledním zápase s Olomoucí získala stříbro, skupina B prošla turnajem bez jediné porážky a slavila zlato. Soupeři mladých Ocelářů byly týmy UTE Budapešť, Lvi Břeclav, AZ Havířov a HC Olomouc.

A bez zápasového vytížení nezůstali mezi svátky ani nejmenší hráči Ocelářů. Týmy 1. a 2. třídy sbíraly zkušenosti na turnaji v nedaleké Orlové.