Deváťáci ovládli turnaj v Popradu

V soutěži 9. tříd mají v roce 2022 dobojováno, o zápasové vytížení ale mladí Oceláři před Vánoci nepřišli. Na začátku týdne se svěřenci trenéra Davida Všetečky představili na turnaji v Popradu.

Slovenský turnaj se hrál systémem 2x25 minut, přičemž výsledek každého poločasu byl počítán zvlášť. Soupeři mladých Ocelářů byli Poprad, Bánská Bystrica, Nitra, Trenčín a Vítkovice. O konečném pořadí týmů rozhodla závěrečná tabulka. Třinečtí hokejisté v součtu všech utkání zaznamenali osm výher, dvě remízy a s úctyhodnou bilancí 44:6 celý turnaj ovládli.

Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen útočník Jan Hrček, cena pro nejlepšího brankáře zase putovala k Denisi Čelkovi.

13:00 HC 05 Bánská Bystrica - HC Oceláři Třinec 0:8, 0:3

Branky Ocelářů: 3 Kopačka, 2 Lazovský, Taliga, Sikora, Šilon, Pánek, Kaleta, Polášek