Frozen Cup, den 2: Oceláři si zahrají semifinále. Stejně jako Slavia, Boleslav a Slovan

Během první části soboty se dohrály zbývající zápasy základní části, odpoledne už přišlo na řadu první kolo play off. To se střelecky nejvíce vydařilo mladým Ocelářům, kteří do sítě Košic nasázeli dvanáct gólů a zajistili si postup mezi čtveřici nejlepších.

Zápas č. 8

sobota 12. listopadu

08:00 HC Košice - HC Sparta Praha 3:1, 1:1

Branky a nahrávky: Kováč (Krajňák), Katoč (Potoma), Katoč, Kováč - Kornilov, Ptáček (Kočí)

Nejlepší hráči zápasu: Tomáš Tischler - David Červený

Zápas č. 9

09:15 HC Slovan Bratislava - HC Slavia Praha 2:2, 0:4

Branky a nahrávky: Koreň (Šohar, P. Kolenčík), Tkachou (Morávek) - Tichý (Varhjaník), Slanec (Maňas), Wolf (Varhjaník), Varhjaník (Lukáč), Rudenko (Slanec, Ambrus), Lukáč

Nejlepší hráči zápasu: Michal Čundrlík - David Skokan

Zápas č. 10

10:30 HC Hvězda Praha - HC Sparta Praha 1:4, 3:1

Branky a nahrávky: Tarik, Tuček (Vobořil), Domin (Rudolf), Tarik - Ptáček (Bělík), Bystrjanyk (Kočí), Kornilov, Benda (Stehlík), Bystrjanyk (Kornilov)

Nejlepší hráči zápasu: Jan Knudsen - Leon Novák

Zápas č. 11

11:45 HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav 1:2, 1:3

Branky a nahrávky: Romanec (Toman), Nitsche (Sikora) - Skořepa, Skořepa (Hlinský), Skořepa (Toman), Skořepa (Hlinský), Toman (Skořepa)

Nejlepší hráči zápasu: Ondřej Nitsche - Ondřej Kvaizar

Zápas č. 12

13:00 Mountfield HK - HC Hvězda Praha 2:2, 4:1

Branky a nahrávky: Hardoš (Cabalka), Svoboda (Mrštík), Hardoš, Svoboda (Hardoš, Zikmund), Talanda (Hejzlar), Cabalka (Talanda) - Rudolf (Domin), Dlask, Domin (Rudolf)

Nejlepší hráči zápasu: Matyáš Křelina - Philip Martynov

Tabulka po základní části turnaje

Čtvrtfinále 1

14:15 BK Mladá Boleslav - HC Hvězda Praha 3:2

Branky a nahrávky: Koza (Kvaizar), Skořepa (Hlinský), Schwarz (Koza, Kvaizar)

Nejlepší hráči zápasu: Marek Souček - Petr Vobořil

Čtvrtfinále 2

15:30 HC Košice - HC Oceláři Třinec 6:12

Branky a nahrávky: Katoč (Kováč), Krajňák (Franc), Franc (Kováč, Krajňák), Katoč (Kováč), Kováč (Potoma), Focko (Franc) - Chlebus (Nitsche), Gábor, Sikora (Chlebus), Pazderník, Štetiar, Pazderník, Chlebus, Pazderník, Chlebus, Pazderník (Brádler), Kobielusz, Chlebus

Nejlepší hráči zápasu: Robert Franc - René Pazderník

Čtvrtfinále 3

16:45 HC Slavia Praha - Mountfield HK

Branky a nahrávky: Lukáč, Rudenko (Koburger), Lukáč (Švejda), Švejda (Lukáč), Peterka (Lukáč, Švejda), Hertl (Wolf) - Cabalka (Matuška), Krásný (Svoboda), Hardoš (Trumha)

Nejlepší hráči zápasu: Dominik Maňas - Ondřej Čtvrtečka

Čtvrtfinále 4

18:00 HC Sparta Praha - HC Slovan Bratislava 2:3sn

Branky a nahrávky: Toulec (Kočí), Bystrjanyk - Saloň, R. Kolenčík (Dostal), Sáblík

Nejlepší hráči zápasu: Simon Bělík - Roman Kolenčík

Kompletní fotogalerii ze druhého hracího dne Frozen Cupu najdete ZDE.

Čtvrtý ročník mezinárodního turnaje Frozen Cup pro hráče 6. tříd se v Třinci koná i díky dotaci ze strany Moravskoslezského kraje.