Přijďte si užít sobotu s President Cupem a Oceláři!

Sobotní odpoledne v rámci dorosteneckého President Cupu oživí i zábavná fanzona pro malé i velké fanoušky, která bude před WERK ARENOU otevřena od 14:30 do 18:00! Přijít si můžete otestovat své hokejové dovednosti nebo se od 15:00 zastavte na autogramiádu hráčů extraligového týmu Ocelářů. Účast přislíbili útočníci Viliam Čacho, Petr Sikora a Oskar Haas.

Pro malé fanoušky pak bude k dispozici i skákací hrad nebo malování na obličej a chybět nebude ani Masarykův pohár, na který dohlédne dráček Werkáček. O hudební doprovod se pak postará Radio Čas Rock. Bát se nemusíte ani o občerstvení, otevřen pro vás bufet u vstupu Diváci na plochu.

Kompletní zápasový program pro sobotní den najdete ZDE, pokud byste chtěli v akci vidět naše mladé naděje, dorazte do WERK ARENY v 10:30 (zápas proti Slovanu Bratislava) nebo v 18:30 (zápas proti Rize).

Vstup je samozřejmě zdarma.