Příprava juniorů: Dvakrát doma, pětkrát venku

Juniorský tým se po krátké pauze vrátil do tréninkového procesu a v tomto týdnu už absolvuje první přípravný zápas. V něm svěřenci trenéra Reného Muchy vyzvou přerovské Zubry, následně se Oceláři představí hlavně venku. Generálku na novou sezonu pak obstará domácí derby proti Vítkovicím.

První zápasový test čeká na třinecké mladíky ve čtvrtek 1. srpna. Od 16:00 vyzvou Oceláři v Mini WERK ARENĚ Přerov, v dalších týdnech už vyrazí ven. Po zastávkách v Liberci a Hradci Králové zavítají hráči s drakem na hrudi do Karlových Varů, kde se zúčastní tradičního Hejtman Cupu. V základní skupině změří Třinec síly s Davosem a Spartou, závěrečné utkání turnaje pak odehraje dle svého umístění.

Poslední prověrkou před nadcházející sezonou pro Oceláře bude regionální derby proti Vítkovicím. Tedy soupeřem, na kterého svěřenci trenéra Reného Muchy narazí hned v prvním kole juniorské extraligy.

Rozpis přípravných zápasů