Příprava juniorů: Dvojzápasy i turnaj ve Varech

Ve středu začali junioři s přípravou na ledě, příští týden už odehrají první zápasy. A pikantní souboj je čeká hned na úvod, v úterý 25. července vyjedou mladí Oceláři v Mini WERK ARENĚ k regionálnímu derby proti Vítkovicím.

Dohromady třinečtí junioři odehrají osm přípravných utkání. Kromě derby je čeká i dvojzápas se zlínskými Berany a výjezd do Přerova. Velkým testem pak bude pro svěřence trenéra Reného Muchy karlovarský turnaj O pohár hejtmana. Mladí Oceláři na západě Čech absolvují tři zápasy ve třech dnech, zatím potvrzenými soupeři jsou Slovan Bratislava a německý Kölner Haie.

Do nové extraligové sezony pak juniorští vicemistři vyjedou v sobotu 26. srpna. Jejich soupeřem bude brněnská Kometa.

Program přípravných zápasů