Startuje extraliga juniorů, Oceláři začnou v Jihlavě

Start nejvyšší mládežnické soutěže je za dveřmi! Nový ročník juniorské extraligy se rozeběhne ve čtvrtek 1. září, mladí Oceláři se do zápasového pelotonu zapojí o den později na ledě jihlavské Dukly.

V základní části soutěže na svěřence trenéra Reného Muchy čeká 52 zápasů, s každým ze třinácti soupeřů se utkají dvakrát doma a dvakrát venku.

Tým, který se po úvodní části umístí na 14. místě, sestoupí do Ligy juniorů. Nejlepší osmička si naopak zajistí účast v tříkolovém play off. Čtvrtfinále se odehraje na tři vítězná utkání, semifinále a finále na čtyři vítězné zápasy. Poražení semifinalisté si to rozdají ve dvouzápasové bitvě o bronz.

Premiéru na ledě Mini WERK ARENY mají mladí Oceláři na programu v pátek 9. září, první regionální derby bude v sobotu 1. října hostit stadion ve Vítkovicích.

Kompletní rozpis Ocelářů v ZČ najdete ZDE.