Dorostenci na turnaji O pohár hejtmana získali bronz

Po zisku čtvrtého místa na domácím President Cupu se dorostenci zúčastnili dalšího turnaje. V sobotu brzy ráno se mladí Oceláři vydali do Pardubic, kde o víkendu změřili síly s trojici českých extraligových týmů a získali bronz.

Turnaj O pohár hejtmana se od soboty 20. srpna do neděle 21. srpna konal v pardubické enteria areně a kromě domácího výběru a mladých Ocelářů se ho zúčastnila mužstva Boleslavi a Olomouce. Hrálo se systémem každý s každým na 3x15 minut čistého času, o konečném umístění týmů rozhodly nedělní zápasy.

Třinečtí dorostenci si zahráli o bronz proti Olomouci, o čemž rozhodly dvě prohry z úvodního dne. Hráči s drakem na hrudi se proti Boleslavi a Pardubicím dokázali prosadit pouze dvakrát a v obou zápasech prohráli shodně 1:3. V posledním turnajovém zápase mladí Oceláři vynulovali Kohouty a po brankách Murina, Weisse a Rybnikára brali bronz.

Výsledky Ocelářů na turnaji

Sobota 20. 8. 2022

11:00 BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec 3:1

Branky Ocelářů: 41. Urbánek