Přijďte podpořit starší dorostence v boji o postup!

Mladé Oceláře čeká již ve čtvrtek velmi důležitá bitva. Svěřenci trenéra Wojnara na ledě Pardubic vyrovnali stav série a čtvrtfinále se tak vrací zpět do Třince, kde se rozhodne o postupujícím mezi nejlepší čtveřici. Přijďte do staré Werk Arény podpořit naše mladíky v cestě za vytouženým postupem.

Úvodní buly klíčového zápasu čtvrtfinálové série bude vhozeno ve staré třinecké hale již v 18:00. Neváhejte a dorazte v hojném počtu vytvořit skvělou atmosféru, kterou si starší dorostenci jistě zaslouží. "Pro kluky je to svátek, hrát takový zápas. Pokud přijdou fanoušci, určitě je to více nabudí a bude to pro nás plus. Bylo by výborné, aby přišlo, co nejvíce lidí," zve všechny příznivce Ocelářů trenér třineckého týmu, Vlastimil Wojnar.