Extraliga dorostu
3 : 4p

(2:2, 1:0, 0:1 - 0:1)

PSG Berani Zlín

Po úterním zápase na ledě Zlína nastoupili mladí Oceláři proti Beranům znovu. Tentokrát ale na domácím ledě. Díky dvěma gólům Matěje Kubiesy sice mladí Oceláři vstupovali do závěrečné třetiny s jednogólovým náskokem, nakonec se ale museli smířit pouze s bodem za prohru 3:4 po prodloužení.

Branky a nahrávky: 5. Lipka (Barna), 19. Kubiesa (Gerych), 21. Kubiesa (Solowski, Sikora) – 10. L. Heš (Pilát), 16. Kaláč (Babulík), 56. Holba (Kaláč), 62. Hamrla (L. Heš). Rozhodčí: Pavel - Návrat, Veselý. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 76. Střely na branku: 26:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4.

Milota (Michalík) – Dravecký, Solowski, Buják, Ćmiel, Martiňák, Holub – Sajdok, Gerych, Švančara, Barna, Kubiesa, Rybnikár, Pohludka, Sikora, Cedzo, Lipka, Urbánek

Kowalczyk – Kotala, Hamrla, Mikel, Kopřiva, Špaňhel, Šišák – Hampl, Holba, L. Heš, Pilát, Marek, Pešák, Babulík, Kaláč, J. Heš, Klimek