Extraliga dorostu
4 : 2

(0:1, 0:0, 4:1 - N 1:0)

ČSOB Pojišťovna ARENA

Svěřenci trenéra Muchy se přitom na ledě Dynama ujali vedení už v desáté minutě zásluhou Jakuba Hykla a těsné vedení udrželi až do začátku třetí části. Domácí poté srovnali, z nařízeného trestného střílení ovšem skóroval Servác Petrovský a vrátil svému týmu náskok. To ale bylo ze strany Ocelářů bohužel vše. Ve zbývajících minutách už se prosazovali jen hráči Pardubic a třinečtí mladíci se museli smířit s prohrou 2:4.

Branky a nahrávky: 43. Formánek (Kloz, Herčík), 52. Formánek (Kloz, Herčík), 55. Kubíček (Půlpán, Paleček), 60. Formánek (Herčík, Kloz), 62. Půlpán (Nekvinda) – 10. Hykl (Procházka, Petrovský), 48. Petrovský (TS). Rozhodčí: Doležal – Havel, Krejčí. Vyloučení: 1:5, navíc za faul Špinky (PCE) nařízeno TS (proměněné) a Vojtěch (PCE) osobní trest na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 35:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

Borovička – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Chabada, Špinka – Valkoun, Paleček, Koudelka, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Novotný, Matuška, Půlpán

Halouzka – Anderle, Molin, Chovaniak, Bujak, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Raszka, Przybyla, Petrovský, Wawrzkiewicz, Kriščák, Gazur, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl

Jakub Hykl 1 0 -2 0