Extraliga dorostu
2 : 6

(1:3, 1:0, 0:3 - N 0:1)

Zimní stadion Šumperk

Mladí Oceláři prožili povedený vstup do zápasu a už deváté minutě vedli díky dvěma gólům Daniela Chovaniaka. Domácí Draci sice brzy snížili, dvoubrankový náskok ale Třinci následně vrátil Michal Ramik. Šumperští hokejisté se poté na rozdíl jediné branky dotáhli ještě jednou, svěřenci trenéra Muchy ovšem žádné drama nepřipustili a v poslední části třemi dalšími góly stvrdili své vítězství. Hattrickem se v tomto zápase blýskl obránce Daniel Chovaniak, nadstavbu o bonusový bod v čase 62:10 ukončil Alexandr Kašpárek.

Branky a nahrávky: 15. Trögner (Minařík), 33. Fibigr (Kučera, Koutecký) - 4. Chovaniak (Przybyla, Ramik), 9. Chovaniak (Petrovský), 16. Ramik (Przybyla), 43. Šutý (Samuhel), 47. Chovaniak (Ramik, Przybyla), 54. Przybyla (Ramik), 63. Kašpárek (Petrovský). Rozhodčí: Dědek - Rychlý, Zapletal. Vyloučení: 4:5, navíc Minařík (SUM) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování a za faul Šutého (TRI) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 51. Střely na branku: 12:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:6.

Ryšavý – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Jaroš, Trögner, Janech, Hass, Šucha

Halouzka (33. Klimek) – Mošnička, Pospíšil, Andrle, Chovaniak, Bujak, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Samuhel, Tomiczek, Ramik, Hykl