NOEN extraliga staršího dorostu
3 : 5

(0:1, 1:3, 2:1)

Zimní stadion Žďár nad Sázavou

Třinečtí mladíci začali proti Plamenům výborně a v polovině utkání vedli už o čtyři góly. Soupeř sice stačil snížit na rozdíl jediné trefy, více mu ale Oceláři nepovolili a gólem do prázdné branky stvrdili své vítězství.

Branky a nahrávky: 30. Vašíček (Dospěl, Nagy), 43. Nagy (Vašíček, Bačo), 55. Vašíček (Vlk, Kuluris) – 18. Geidl (Čmiel, Michálek), 21. Geidl (Čmiel), 22. Mikler (Havránek), 30. Indrst (F. Cienciala, Krč), 60. Matěj (Havránek). Rozhodčí: Homola - Klouda, Tichý. Vyloučení: 4:4, navíc Nagy (ZNS) trest na 5 minut a do konce utkání za napadení a Vlk (ZNS) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 48:48. Průběh utkání: 0:4, 3:4, 3:5.

Vít – Černohorský, Čermák, Klodner, Grauer, Filip – Budín, Dospěl, Vlk, Malenovský, Bačo, Jindra, Kuluris, Marguš, Nagy, Vašíček

Kučera – Weber, Bulava, F. Cienciala, Wantulok, P. Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Kč, Tománek, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Čmiel