4 : 2

(0:1, 1:0, 3:1)

mini WERK ARENA

HCM Warriors Brno

Svěřenci trenéra Wojnara se proti Warrioru dlouho střelecky trápili a byť svého soupeře výrazně přestříleli, po čtyřiceti minutách svítilo na světelné tabuli skóre 1:1. V závěrečné části ale Ocelářům stačilo pouhých třiasedmdesát sekund na vstřelení tří branek a byť hosté ještě snížili, na výhře Ocelářů už nic nezměnili.

Branky a nahrávky: 34. Čmiel (Indrst, S. Radzienciak), 48. Michálek (Raška, Havránek), 49. Michálek (Čmiel, P. Adámek), 49. Krč (TS) – 15. Antoňů (Borot), 52. Borot (Miloš). Rozhodčí: Holaň - Adamec, Poruba. Vyloučení: 6:9, navíc za faul Jakuba Ludvíka (KUV) nařízeno TS (proměněné) a Miloš (KUV) osobní trest na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 48:23. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

Kučera – S. Radzienciak, Bulava, J. Adámek, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Indrst, Mikler, Rybnikár, Peterek, Raška, Stebel, Čmiel

Atanasiadis – Daněk, Miloš, Fojt, Branžovský, Jakub Ludvík – Mudrych, Frimel, Hubáček, Borot, Jan Ludvík, Vysloužil, Bocián, Antoňů, Snášel