O výhře nad Brodem rozhodl starší dorost čtrnáct sekund před koncem!

4 : 3

(1:1, 1:1, 2:1)

mini WERK ARENA

HC Rebel Havlíčkův Brod

T Ř I N E C - Svěřenci trenéra Wojnara se sice proti Havlíčkovu Brodu ujali vedení po brance Nika Geidla, soupeř ale vyrovnal a následně se dvakrát ujal těsného náskoku. Oceláři ovšem dokázali v obou případech zareagovat a zásluhou Filipa Indrsta a Pavla Matěje se jim podařilo srovnat krok. Když už se zdálo, že zápas dospěje až do prodloužení, udeřil Marek Havránek. Třinecký útočník dopravil puk do sítě pouhých čtrnáct sekund před sirénou a zajistil svému týmu tříbodové vítězství!

Branky a nahrávky: 13. Geidl (Čmiel, Matěj), 40. Indrst (Krč, Havránek), 49. Matěj (Michálek), 60. Havránek (Indrst, Krč) – 15. Pokorný (Adam, Kulhánek), 32. Hromádka (Horák, Petržilka), 44. Tecl (Křehlík, Petržilka). Rozhodčí: Fiala - Gančarčík, Novák. Vyloučení: 4:4, navíc Michálek (TRI) osobní trest na 10 minut za naražení zezadu, Bulava (TRI) trest na 5 minut a do konce utkání za faul kolenem a Geidl (TRI) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 44:39. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.

Ochman – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Stebel, Čmiel

Nedvěd – Adam, Horák, Krejčí, Dudycha, Trupl, Kerber – Vaňous, Petržilka, Tecl, Hromádka, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín, Košťál