NOEN extraliga staršího dorostu
3 : 6

(3:2, 0:2, 0:2)

Zimní stadion Ivana Hlinky

Starší dorostenci na ledě soupeře nezachytili začátek a velmi brzy prohrávali. V deváté minutě sice vyrovnal Bulava, domácí ale kontrovali dalšími dvěma góly. Svěřenci trenéra Wojnara ovšem ještě před přestávkou snížili na rozdíl jediné trefy zásluhou Geidla. Ve zbývajícím čase už se prosazovali pouze hráči s drakem na prsou a nakonec z toho bylo vítězství 6:3!

Branky a nahrávky: 3. Jindra (Žítek, Viedemann), 11. Dufek (Viedemann), 16. Jindra (Baláž, Kysela) – 9. Bulava (Indrst, P. Adámek), 19. Geidl (Čmiel), 36. Havránek (Krč, Indrst), 40. Geidl (Čmiel, P. Adámek), 45. Čmiel (Matěj, Geidl), 56. Havránek (Indrst, Krč). Rozhodčí: Vyštejn - Votrubec, Ševic. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 28:30. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:6.

Svoboda – Bártek, Viedemann, Baláž, Žítek – Damašek, Beran, Myšák, Šarlinger, Kysela, Bartoš, Dufek, Jindra, Jouza, Kovačič

Ochman – Michálek, P. Adámek, Konderla, Bulava, S. Radzienciak, Weber – Čmiel, Stebel, Rybnikár, Mikler, Geidl, Indrst, Matěj, Tománek, Krč, Havránek