Vítězná série mladšího dorostu pokračuje!

ELIOD extraliga mladšího dorostu
4 : 6

(2:1, 1:3, 1:2)

Zimní stadion na Lapači

Svěřenci trenéra Raszky proti Vsetínu nezačali nejlépe a brzy prohrávali o dva góly. Poté ale ustáli dvojnásobné oslabení a pouhé tři sekundy před první sirénou snížil Tommy Wardas. Na začátku druhé třetiny se Ocelářům po trefách Filipa Hrůzka a Lukáše Králíka podařilo otočit zápas na svou stranu, soupeř ale stačil vyrovnat a odpověď našel také na další branku Wardase. V závěru zápasu ovšem hráči s drakem na prsou vstřelili dva góly v rozmezí čtyřiadvaceti sekund zásluhou Serváce Petrovského a Tommyho Wardase, který zkompletoval hattrick, a mohli oslavit vítězství 6:4.

Branky a nahrávky: 5. Bednařík (Vrána, Zeman), 14. Zeman (Půček, Kunst), 34. Půček (Turek), 47. Babeliak (Kočí, Kunst) – 20. Wardas (Stročka, Ramík), 22. Hrůzek (Ramík), 32. Králík (Wardas), 35. Wardas (Bujak, Králík), 50. Petrovský (Hrůzek, Chovaniak), 51. Wardas (Králík, Przybyla). Rozhodčí: Škrobák - Novák, Štefková. Vyloučení: 3:9, navíc Kočí (VSE) osobní trest na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, Wardas (TRI) osobní trest na 10 minut za naražení zezadu a Králík (TRI) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 26:38. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:6.