Zápas s Havířovem rozhodl nezvládnutý závěr druhé třetiny

2 : 3

(0:0, 1:3, 1:0)

mini WERK ARENA

AZ Heimstaden Havířov

Černá série staršího dorostu pokračuje. Proti AZetu se sice mladí Oceláři ujali vedení po trefě Matouše Čmiela, poté ale během pěti minut inkasovali hned tři góly a do poslední třetiny vstupovali s dvoubrankovým mankem. V čase 55:41 vstřelil kontaktní gól Jakub Michálek, více už ale svěřenci trenéra Wojnara nedokázali a museli se smířit s další porážkou.

Branky a nahrávky: 24. Čmiel (Raška), 56. Michálek (Čmiel, Raška) – 36. Bambula (K. Dufek, Bochnak), 37. Janeček (Revaj, Pindel), 40. K. Dufek. Rozhodčí: Hykel - Bartek, Dohnal. Vyloučení: 7:5, navíc Juhász (HAV) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 38:36. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.

Ochman – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Matěj, Indrst, Mikler, Rybnikár, Raška, Stebel, Čmiel

Štipčák – Uhlíř, Thiel, Máca, Pavelek – Bambula, Bochnak, Hilšer, Juhász, Janeček, Revaj, Cienciala, Žídek, K. Dufek, Pindel