Mladší dorost vyšel v derby střelecky i bodově naprázdno

ELIOD Extraliga mladšího dorostu
0 : 4

(0:2, 0:1, 0:1)

HC Vítkovice Ridera

V utkání proti Vítkovicím prohrávali Oceláři už po první třetině, ve které inkasovali dvě branky. Ve zbývajících čtyřiceti minutách gólová ztráta ještě narostla a třinečtí mladíci se tak po závěrečné siréně museli smířit s druhou porážkou v této sezóně.

Branky a nahrávky: 10. Kylnár (Raška, Tvrdý), 18. Vojtovič (Malík), 27. Tvrdý (Vojtovič, Kylnár), 43. Pastor (Raška). Rozhodčí: Smilek - Štefková, Tkáč. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 26:41. Průběh utkání: 0:4.

Švančara – Mituchovič, Konderla, Wantulok, F. Cienciala, Weber – Králík, Čmiel, Szmek, Wardas, Jurzyca, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček, Branc

Malík – Zapletal, Raška, F. Plánka, Smička, Havlík, Smolka – Vojtovič, Tvrdý, Kylnár, Lewandowski, Pastor, Brada, V. Plánka, Ivan, Vjačka

Tobiáš Branc 0 0 -1 2
Filip Cienciala 0 0 -1 2
Matouš Ćmiel 0 0 -1 0
Otto Jurzyca 0 0 -1 0
Patrik Konderla 0 0 -1 0
Lukáš Králík 0 0 -1 0