4 : 5

(2:2, 1:2, 1:1)

MINI WERK ARENA

VHK Vsetín

Do poslední třetiny vstupovali svěřenci trenéra Wojnara s jednogólovým mankem, v osmačtyřicáté ale bylo znovu srovnáno. To ale bylo bohužel z třinecké strany vše. Pět minut před koncem základní hrací doby se prosadili hosté a rozhodli tak o svém vítězství.

Branky a nahrávky: 1. Przybyla (Molin), 9. Przybyla, 24. Peterek (Najsar, Rufer), 48. Peterek (Havránek) – 2. Matiaško (Půček, Ondračka), 6. Pařízek (Hrňa, Zetocha), 31. Liška, 36. Matiaško (Klímek, Ondračka), 55. Klímek (Matiaško, Půček). Rozhodčí: Fiala - Lhotský. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 58. Střely na branku: 40:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.

Ochman (6. Štěpánek) – S. Radzienciak, Krzak, Rufer, Timotej Marguš, Michálek, Homola – Havránek, Tománek, Krupa, Klocek, Przybyla, Peterek, Indrst, Papaj, Najsar, Molin