Mladší dorost přišel o dvoubrankové vedení a v Přerově padl

Extraliga mladšího dorostu
5 : 4

(1:1, 1:2, 3:1)

MEO Arena Přerov

Svěřenci trenéra Raszky šli na ledě MEO Arény do vedení už v úvodní minutě po brance Homoly, po první třetině se ale do kabin odcházelo za vyrovnaného stavu. Mladí Oceláři se poté dostali do vedení ještě dvakrát, ani jednou ale svůj dvoubrankový náskok neudrželi a nakonec se museli smířit již s pátou prohrou v řadě.

Branky a nahrávky: 17. Krátký (Plášek, Kadlic), 33. Krátký (Tureček, Plášek), 50. Kadlic (Kleiner, Plášek), 53. Dobša (Tischer), 59. Plášek (Kadlic, Mlčák - 1. Homola (Peterek, Raška), 26. Peterek (Raška), 32. Raška (Peterek), 42. S. Radzienciak. Rozhodčí: Koziol - Nazad, Axman. Vyloučení: 2:6, navíc za faul Mlčáka (PRE) nařízeno TS (neproměněné). Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 37:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 5:4.

Kocák - Vohrabal, Kopeček, Tureček, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík - Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Mohapl, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Plášek, Govoruško

Kučera - Patlevič, Konderla, Srníček, S. Radzienciak, Homola, Michálek - Tobiáš Marguš, Čmiel, Szmek, Plandor, Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Mikler, Raška