Starší dorostenci porazili reprezentační výběr do šestnácti let!

PONDěLí 19. 10. 2015
Přípravné zápasy SDO

Werk aréna

Česká reprezentace do 16 let

Starší dorostenci proti svému trenérovi, jenž stál dnes na lavičce národního týmu do šestnácti let. Zápas nakonec skončil zcela jednoznačně, na jeho konci mohli Oceláři oslavit vítězství 7:1. Čtyři góly vstřelil Jakub Lacka, dvakrát se trefil Jan Hladonik a jednu branku zaznamenal Dan Przybyla. Reprezentační dres v tomto utkání oblékl Michal Kvasnica.

Branky a nahrávky: 35. Gajarský (Střondala) – 12. Hladonik (Timotej Marguš), 19. Hladonik (Vochozka), 28. Lacka (Plitko), 44. Lacka (Plitko), 55. Przybyla (G. Radzienciak, Haman), 56. Lacka (Plitko), 59. Lacka (Timotej Marguš). Rozhodčí: Koziol, Hradil – Gebauer, Lederer. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1.

Dufek – Krzak, Valíček, Haman, Imrich, Rufer, Brabec, Klocek, Timotej Marguš, Hrachovský – Plitko, Vochozka, Mach, G. Radzienciak, Hladonik, Lacka, Kalus, Najsar, Molin, Przybyla, Papaj

Česká reprezentace do 16 let

Juřička – Malík, Kowalczyk, Dajčar, Janošek, Dluhoš, Zábranský, Šulák – Zmeškal, Dobiáš, Svoboda, Kvasnica, Střondala, Filip, Gajarský, M. Bláha, Plášek, Pavel, Fajkus, O. Bláha