Mladší dorost dokázal utkání se Zlínem otočit, nakonec ale prohrál

Extraliga mladšího dorostu
4 : 2

(1:2, 2:0, 1:0)

Zimní stadion Luďka Čajky

Vstup do dalšího kola ELIOD extraligy svěřencům trenéra Raszky příliš nevyšel a už ve třetí minutě šel jejich soupeř do vedení, v průběhu úvodní třetiny ale dokázali Oceláři zápas otočit po gólech Jonáše Peterka a Michala Kvasnicy, na druhou výhru v řadě však nakonec nedosáhli.

Branky a nahrávky: 3. Janošek (Sedláček), 23. Sebera (Prchal), 26. Sedláček (Janošek), 57. Světlík - 6. Peterek (Raška), 13. Kvasnica (Peterek) Rozhodčí: Kika - Kašík, Novotná. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 32:38. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.

Kubík - Havlík, Janošek, Dřímal, Hamrlík, Jaroněk, Prchal, Dluhoš - Suhrada, Luža, Mynář, Sebera, Pröschl, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal

Ochman - Bulava, Patlevič, Srníček, Homola, Michálek, S. Radzienciak - Tobiáš Marguš, Raška, Kvasnica, Pszczolka, Plandor, Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Mikler, Rybnikár