Juniorské derby vyhráli v prodloužení Oceláři!

DHL Extraliga juniorů
3 : 4p

(2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)

ČEZ aréna Ostrava

Třinečtí junioři se na ledě lídra z Vítkovic prosadili zásluhou Michala Kovařčíka jako první, během sedmi sekund ale rázem prohrávali. O vyrovnání se ve druhé třetině postaral Martin Pala a do vedení následně poslal svůj tým Vít Christov. Nakonec však rozhodovalo až prodloužení, ve kterém vystřelil bonusový bod kapitán Alex Pisarik.

Branky a nahrávky: 20. Kuťák (Ollender, Demel), 20. Gřeš (Kafka, Jáchym), 52. Kuťák (Ollender, Demel) – 19. M. Kovařčík (Christov, Bednář), 28. Pala (Jašek, Stránský), 45. Christov (Pisarik), 63. Pisarik (Jaroš, O. Kovařčík). Rozhodčí: Mikula - Barteček, Vengřín. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 34:43. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.

Svoboda – Adamík, Demel, Puzič, Charvát, Ďurkáč – Ballner, Gřeš, Illéš, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar

Dudáček – Pisarik, Heider, Stránský, Roman, Adámek, Zahradníček – Pěnčík, Murín, O. Kovařčík, Jašek, Severa, Bednář, Pala, Christov, Jaroš, M. Kovačík