Extraliga mladšího dorostu
5 : 2

(2:1, 0:0, 3:1)

Zimní stadion Luďka Čajky

V zápase se Zlínem Oceláři už po dvaceti sekundách hry prohrávali, dokázali vyrovnat zásluhou Jana Hladonika, ale vzápětí inkasovali podruhé. I na tento gól ale našli třinečtí mladíci odpověď a krátce po startu třetí třetiny srovnával Dominik Molin. Z nařízeného trestného střílení se ale domácí dostali opět do vedení a to už nepustili.

Branky a nahrávky: 1. Dobiáš (Dvořáček, Václavek), 17. Klauda (Dvořáček), 44.Dobiáš (TS), 59. Kowalczyk (Dvořáček), 60. Dvořáček (Václavek) - 12. Hladonik (Hrehorčák), 41. Molin (Hladonik). Rozhodčí: Knap - Goňa, Příhoda. Vyloučení: 6:3, navíc za faul Adámka (TRI) nařízeno TS (proměněné) a Tomáš Dřímal (ZLN) 10 minut osobní trest za zásah do oblastí hlavy a krku. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 28:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 5:2.

Huf - Tomáš Dřímal, Kowalczyk, Klauda, Omelka, Jaroněk - Kočica, Sedlák, Hefka, Tadeáš Dřímal, Janošek, Dobiáš, Pröschl, Zmeškal, Nesrsta, Václavek, Dvořáček

Ochman - Adámek, Klocek, Radzienciak, Marguš, Krzak, Michálek - Najsar, Korčák, Molin, Raška, Przybyla, Hrehorčák, Papaj, Indrst, Hladonik