Mladší dorost protáhl sérii vítězství, čtvrté si připsal proti Vítkovicím!

Extraliga mladšího dorostu
1 : 2

(0:0, 0:0, 1:2)

ČEZ aréna Ostrava

V 15. kole ELIOD extraligy zavítali třinečtí dorostenci na led Vítkovic. První dvě třetiny gól nenabídly, úvodní branka tak padla až ve 43. minutě, kdy skórovali Oceláři, domácím se podařilo poté ale vyrovnat. Rozhodující branku vstřelili třinečtí mladíci necelé dvě minuty před koncem a připsali si tak další vítězství.

ZÁPASOVÉ STATISTIKY

Branky a nahrávky: 56. Pastor (Baláž) - 43. Hrehorčák (Kalus, Przybyla), 59. Kalus (Przybyla). Rozhodčí: Šeděnka - Tuizal, Hranoš. Vyloučení: 4:5, navíc Gřesík (VIT) 10 minut osobní trest za úder hlavou, Richtár (VIT) 5 minut a do konce utkání za faul kolenem. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 126. Střely na branku: 25:37 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Kardinál - Kaláb, Bílý, Ficek, Kučera, Juřena, Stareček - Richtár, Fridrich, Žemba, Konečný, Cháňa, Pastor, Baláž, Vícha, Urban, Gřesík, Sojka

Prokop - Adámek, Klocek, Radzienciak, Marguš, Krzak, Rufer - Najsar, Korčák, Molin, Raška, Indrst, Przybyla, Kalus, Hrehorčák, Plandor, Tománek, Papaj