Po skvělém obratu slaví mladší dorostenci další výhru!

Extraliga mladšího dorostu
3 : 5

(0:0, 3:2, 0:3)

Zimní stadion města Opavy

Ve třetím zápase se mladší dorostenci Ocelářů poprvé představili na venkovním hřišti, kde sice na ledě Opavy ještě čtyři minuty před koncem zápasu prohrávali, skvělý obrat v závěrečných minutách jim ale zajistil vítězství a tři body do tabulky. Hattrick zaznamenal Jan Hladonik a pět asistencí si připsal Timotej Marguš.

Branky a nahrávky: 22. A. Hladoník (Frydrych, Kvasnica), 27. Frydrych (Kvasnica), 32. Kvasnica (Frydrych) - 23. J. Hladonik (Marguš), 40. Przybyla (Marguš, Papaj), 57. Hladonik (Marguš), 59. Kalus (Hladonik, Marguš), 60. Hladonik (Papaj, Marguš) . Rozhodčí: Klapetek - Hanzlík, Kroček. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 114. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:5.

Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Tůček, Thiel, Hadamczik - Pělucha, Blecha, Frydrych, Hudečka, A. Hladoník, Kvasnica, Bítomský, Beránek, Vojtovič

Ochman - Adámek, Klocek, Horák, Razdienciak, Michálek, Marguš - Najsar, Molin, Šulek, Przybyla, Plandor, Kalus, Tománek, Papaj, J. Hladonik