HC Slavia Praha
SOBOTA 22. 2. 2014
6 : 1

(0:0, 2:0, 4:1)

Ve 12. kole skupiny A RAKO extraligy staršího dorostu jsme shlédli zápas slavistů s Třincem. První třetina nedostála žádných gólů, mírnou převahu už si ale Sešívaní vytvořili v druhé třetině dvěma brankami. Třetí dějství přineslo Ocelářům snížení v podobě jednoho gólu, náskok soupeře ale už nedohnali.

Branky a nahrávky: 26. Šmerha (Furch), 30. Suda (Heldák), 46. Tejral (Šmerha, Furch), 47. Hyršl (Tejral, Zderadička), 50. Kolář (Kottek), 53. Josefus (Hyršl) – 49. Švaňa (Kofroň, Bartko). Rozhodčí: Pavel Hodek, Daniel Jechoutek - Svatopluk Marek, Michal Rybáček. Vyloučení:5:5 . Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 92 . Střely na branku: 37:23 . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1.

Sochůrek – Zderadička, Novotný, Kottek, Hejda, Krejčí – Tejral, Novák, Heldák, Hyršl. Mušo, Vyskočil, Kolář, Josefus, Suda, Mareček, Furch, Šmerda, Maňas

HC Oceláři Třinec: Dudáček (53. Hlaváč) – Roman, Janiczek, Bartko, Bartoň, Adámek, Walaski, Stránský, Cienciala – Stuchlík, Švaňa, Sikora, Petrák, Trčka, Škorpík, Poruba, Murín, Kofroň, Pala, Roman

Robin Švaňa 1 0 -1 0
Marian Adámek 0 0 -1 0
Jan Bartko 0 1 -1 0
Matěj Bartoň 0 0 -1 2
Adam Cienciala 0 0 -3 0