Ve druhém zápase prohra s Porubou

HC RT TORAX Poruba
ČTVRTEK 31. 7. 2014
Přípravné zápasy SDO

Zimní stadion Poruba

Ve čtvrtek zavítali starší dorostenci ke svému druhému zápasu na led Poruby. Oceláři se sice dostali rychle do vedení, o vítězství Poruby pak ale rozhodlo posledních deset minut třetí třetiny, ve které inkasovali třinečtí mladíci dvě branky. Jediným úspěšným střelcem na straně Třince byl Matěj Murín.

Branky a nahrávky: 53. Irgl (Skokan, Bialoň), 60. Šustala (Dohnal) - 12. Murín (Škorpík, Sztwiertnia). Vyloučení: 8:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

HC RT TORAX Poruba

Škoda - Jendruš, Boháč, Široký, Olšr, Prokeš, Skokan, Dlouhý, Prepsl, Holub, Nardelli, Vospálek, Csabala, Dohnal, Šustala, Irgl, Malát, Bialoň, Dyba, Veselý, Vilček

Ovčaří - Imrich, Bartko, Radzienciak, Janiczek, Haman, Hrachovský - Švaňa, Murín, Sztwiertnia, Poruba, Stuchlík, Fedor, Škorpík, Roman, Hrehorčák, Kofroň