Junioři nestačili na reprezentační výběr Francie

ÚTERý 5. 8. 2014
Přípravné zápasy JUN

Werk aréna

Francouzská reprezentace

V úterý zavítal na led třinecké Werk arény mládežnický výběr Francie do 20 let. Francouzští reprezentanti si už v první třetině vytvořili dvoubrankový náskok, jenž postupně navyšovali. Za Oceláře se dvakrát prosadil Adam Kofroň a jednou Jiří Severa.

Branky a nahrávky: 30. Kofroň (Severa), 37. Kofroň (O. Kovařčík, Zahradníček), 58. Severa - 2. Bouvet (Ville), 12. Bouvet (Kazarine, Ville), 27. Gallet (Bouvet), 34. Kazarine (Ville), 38. Lamboley (Ville, Kazarine), 48. Ville (Montenoise), 53. Kazarine (Metais) Vyloučení: 3:3. Využití: 1:2. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:7, 3:7.

Fendrich (35. Dudáček) - Zahradníček, Bartko, Pěnčík, Chroboček, Cienciala - M. Kovařčík, O. Kovařčík, Kofroň, Franek, Severa, Jaroš, Christov, Fejko, Bednář, Petrák, Lorek, Pala, Bartoň, Trčka

Francouzská reprezentace

Goy - Colombin, Lanvers, Crinon, Gallet, Montenoise, Chapuis, Bourgeois, Bozon, Guillaume, Palis, Bouvet, Colotti, Kazarine, Laplace, Metais, Faure, Ville, Lamboley, Valier, Leclerc