V dalším přípravném zápase vysoká výhra nad Kometou!

ČTVRTEK 31. 7. 2014
Přípravné zápasy JUN

Werk aréna

HC Kometa Brno

Ve třetím přípravném zápase se junioři poprvé představili na svém ledě a jednalo se o povedenou premiéru. Už po první třetině měli Oceláři dvoubrankový náskok, nakonec dokázali porazit svého soka, brněnskou Kometu, přesvědčivě - 6:1.

Branky a nahrávky: 2. Bednář (Christov), 9. Franek (Severa), 10. Christov (M. Kovařčík, Bednář), 30. Chroboček (Jaroš), 44. M. Kovařčík (Christov), 46. O. Kovařčík (Jaroš, Kofroň)- 6. Račický (Kusko, Král). Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.

Cieslar (31. Dudáček) - Zahradníček, Roman, Pěnčík, Stránský, Chroboček, Cienciala, Bednárik - Trčka, Jaroš, O. Kovařčík, Kofroň, M. Kovařčík, Jašek, Franek, Severa, Christov, Bednář, Petrák, Fejko, Pala

HC Kometa Brno

Jekel (41. Růžička) - Švejda, Mytiska, Vojáček, Šnajnar, Kubeš, Kozel, Grünwald, Garčic, Boltvan, Račický, Král, Kusko, Denk, Nohel, Ondráček