Na úvod přípravy prohra ve Vítkovicích

HC Vítkovice Ridera
PáTEK 25. 7. 2014
Přípravné zápasy JUN

ČEZ ARÉNA

K prvnímu přípravnému duelu dnes vyjeli junioři na ledě Vítkovic, kde však podlehli ostravským mladíkům 1:5. Autorem jediné branky Ocelářů byl Adam Kofroň.

Branky a nahrávky: 7. Kuťák (Česlík), 13. Sysala (Demel), 32. Churý (Ollender, Beneš), 34. Gelnar (M. Charvát, Rudl), 58. M. Charvát (Jáchym) – 32. Kofroň (M. Kovařčík). Vyloučení: 5:4. Využití: 2:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

HC Vítkovice Ridera

Wanecki (od 30. Šimeček) – Demel, Puzič, M. Charvát, Rudl, Adamík, Šendera, A. Charvát, Gálik – Csomor, Sysala, Ballner – Gřeš, Jáchym, Gelnar – Česlík, Kuťák, Kafka – Beneš, Churý, Ollender – Stoklásek, Leo.

Dudáček - Roman, Chroboček, Stránský, Bednárik, Cienciala, Zahradníček - Severa, O. Kovařčík, Kofroň, Bednář, M. Kovařčík, Christov, Pala, Fejko, Petrák, Trčka, Lorek, Sikora