Extraliga mladšího dorostu
3 : 7

(2:0, 0:6, 1:1)

HC Dukla Jihlava

V prvním kole závěrečných turnajů se utkali Oceláři s Jihlavou. První třetina otevřela zápas v prospěch Třince, který si získal dvě branky. Druhá perioda ale vše otočila a Jihlava rozstřílela protivníky šesti góly. V posledním dějství Třinec ještě snižoval, což mu hned bylo vráceni brankou zpátky, a Jihlava si tak připsala plný počet bodů.

Branky a nahrávky: 1. Kalous (Stuchlík, Mach), 3. Hřehořčák, 47. Mach (Barci.) – 23. 23 (16, 13), 23. Prokš (Najman), 27. Kousal, 29. Kousal (Najman), 36. Čermák (Najman), 40. Smutný, 48. Mejzlík (Havelka). Rozhodčí: Daniel Jechoutek - Lukáš Rampír, Jakub Fuis. Vyloučení:3:4 . Využití:1:2 . V oslabení: 0:1. Diváci: 32. Střely na branku:33:29 . Průběh utkání: 2:0, 2:6, 3:6, 3:7.

Ovčaří (Prokop) – Rufer,Klocek, Imrich, Marguš, Krzak, Radzienciak, Mach, Krasa, Valíček – Molin, Stuchlík, Kaukič, Przybyla, Hrehorčák, Kalus, Matějka, Barci, Roman, Papaj, Hladoník

Kořenář (Škarek) – Havelka, Mareš, Pražák, Váňa, Smutný, Habermann – Čermák, Branský, Najman, Adam, Chylík, Mejzlík, Hunáček, Berka, Kousal, Šulák, Prokš, Oščádal

OHLASY TRENÉRŮ

Patrik Augusta (HC Dukla Jihlava): Po špatné první třetině, kdy byl soupeř aktivnější a důraznější, se nám ve druhé třetině podařilo rychlými góly srovnat a jít do vedení, což byla rána pro soupeře, ze které se už nevzpamatoval. Celkově to byl dobrý týmový výkon podpořený několika výbornými individuálními výkony.
Patrik Hrehorčák 1 0 -1 0