ČTVRTEK 9. 1. 2014
Extraliga mladšího dorostu
1 : 4

(0:1, 0:0, 1:3)

Ve 23. kole ELIOD extraligy zavítali Oceláři na led brněnských Válečníků, kde sice od 6. minuty vedli 1:0, ale domácí dokázali na začátků třetí třetiny vyrovnat a po vyrovnání si domácí celek dokázal vytvořit slibné gólové příležitosti, ale hosty podržel skvělý Ovčaři. O svém vítězství 4:1 rozhodli Oceláři v poslední desetiminutovce utkání.

Branky a nahrávky: 46. Růžička (Haman) - 6. Marguš (Papaj, Krása), 53. Przybyla (Radzienciak), 55. Bárci (Valíček, Hladonik), 60. Hladonik (Kaukič). Rozhodčí: Held - Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 26:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

Borský – Petlák , Jurnečka, Kuchař, Rafaj, Haman, Padrnos, Zelinka – Říčka, Macháň, Blaško, Jedlička, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Dufek O., Kunst, Malý

Ovčaři - Rufer, Klocek, Imrich, Marguš, Krzak, Radzienciak, Krása, Valíček - Najsar, Molin, Kaukič, Przybyla, Hrehorčák, Kalus, Matějka, Bárci, Papaj, Hladonik