Mladší dorostenci vyhráli počvrté v řadě, porazili Opavu 4:2!

Extraliga mladšího dorostu
4 : 2

(1:1, 0:0, 3:1)

Hokejový klub Opava

T Ř I N E C - V šestém kole ELIOD extraligy mladšího dorostu se utkali svěřenci Vlastimila Wojnara s týmem HC Opava. Hosté vsítili sice první branku, ale domácí měli celý zápas ve svých rukou. Ke konci první třetiny vyrovnali a v posledním dějství vstřelili soupeři ještě tři branky.

ZÁPASOVÉ STATISTIKY

Branky a nahrávky: 20. Stuchlik (Hladonik, Valíček), 42. Kalus (Kaukič), 43. Molin (Rufer), 54. Bárci (Molin) – 8. Štěpánek (Frydrych), 52. Bohanos (Kvasnica). Rozhodčí: . Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 101. Střely na branku: 62:16. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.

Ovčaří – Mach, Radzienciak, Valiček, Krása,Imrich, Rufer - Kaukič, Roman, Hrehorčák, Kalus, Stuchlík, Bárci, Matějka, Molin, Hladoník

Huzlík – Kupka, Cibulka, Štěpánek, Lelek, Janošek, Šafařčík, Hadamczik, Bohanos, Fedor, Langer, Fajkus, Hladoník Alex, Kvasnica, Kosina, Zajíc, Dohner

V úvodu zápasu se hostům podařilo vsít první branku, když Radim Štěpánek poslal puk za záda třineckého brankáře. Ocelářů se podařilo vyrovnat a tři vteřiny před sirénou, když po nahrávkách Hladonika a Valíčka vyrovnal na 1:1 Lukáš Stuchlík.

Celou druhou dvacetiminutovku domácí nepustili soupeře ze třetiny, přesto se nepodařilo mladým třineckým hokejistům vsítit branku. Celkem vyslali na brankáře během celého zápasu neuvěřitelných 62 střel. Hosté poslali na Jakuba Ovčařího pouze čtrnáct projektilů.

V poslední třetině mohli diváci vidět ve Werk Areně celkem čtyři branky. Ve 42.minutě poslal svůj tým do vedení Jan Kalus a o minutu později zvýšil na 3:1 Dominik Molin. V polovině třetí třetiny snížil Svatopluk Bahanos na rozdíl jedné branky. Tečku za dnešním kanonádou udělal Radim Bárci, když zvýšil na konečných 4:2.

Třinec si tak připisuje pátou výhru na své konto a na vedoucí Zlín ztrácí pouze tři body.