Mladší dorostenci porazili Olomouc vysoko 11:4!

Extraliga mladšího dorostu
11 : 4

(4:2, 6:1, 1:1)

HC Olomouc

T Ř I N E C - Třinečtí dorostenci se v dalším kole ELIOD extraligy mladšího dorostu střetli na domácím ledě s hokejisty z Olomouce. Oceláři se chopili iniciativy ihned od začátku utkání. Už po první třetině vedl tým trenéra Vlastimila Wojnara 4:2. Ve druhé části přidali Oceláři dalších šest branek a o tom, že tři body zůstanou doma, tak již bylo rozhodnuto.

Branky a nahrávky: 1. Hladonik (Krása), 4. Matějka (Bárci), 4. Roman (Mach), 16. Roman (Hrehorčák, Kofroň), 23. Hladonik (Mach), 31. Kalus (Imrich), 32. Roman (Krása), 36. Stuchlík (Kofroň), 38. Hladonik (Radzienciak), 39. Kofroň (Przybyla), 59. Roman (Bárci) - 8. Zabloudil (Horký), 15. Beier (Hajšman), 26. Zabloudil (Beutl, Podlaha), 57. Wolf (Beier) . Rozhodčí: Krenželok, Konvička, Tomis. Vyloučení: 4:1. Využití: 1:1. V oslabení: . Diváci: 185. Střely na branku: 47:17. Průběh utkání: 3:0, 4:2, 10:3, 11:4.

Ovčaři - Mach, Radzienciak, Imrich, Marguš, Krása, Valíček, Rufer, Klocek, Kofroň, Roman, Hrehorčák, Kalus, Stuchlík, Kaukič, Hladonik, Matějka, Bárci, Papaj, Przybyla, Molin

HC Olomouc

Urban T., Schejbal - Beutl, Dajčar, Galvas, Janků, Mader, Piska, Štreit, Holiš, Beier, Hajšman, Horký, Hubáček, Husták, Pěcha, Podlaha, Skopal, Spatharis, Urban M., Wolf, Zabloudil

OHLASY TRENÉRŮ

Vlastimil Wojnar (trenér Třince): Hned od prvních minut bylo vidět, kdo je v dnešním utkání lepším týmem. Po pěti minutách jsme vedli už 3:0 a po první třetině to bylo 4:2. Na soupeřovu branku jsme vyslali třikrát více střel. Když jsme vedli již 10:3, začali jsme hrát na čtyři útoky a ztratili jsme tempo. Proto poslední třetina skončila 1:1.

Velkou měrou se o dnešní výsledek zasloužil Miloš Roman, který vsítil čtyři branky. Naopak mne mrzí, že jsme z 16 střel obdrželi čtyři branky.