Mladší dorostenci senzačně otočili zápas ve Vítkovicích!

NEDěLE 15. 9. 2013
Extraliga mladšího dorostu
4 : 5

(2:0, 2:2, 0:3)

Třinecký mladší dorost dnes sehrál velmi napínavý duel ve Vítkovicích. Mladí Oceláři totiž ještě v půli zápasu prohrávali 1:4, ale po týmové poradě v podobě oddechového času zlepšili hru a senzačně otočili skóre utkání na konečných 5:4. Hlavním aktérem obratu se stal se dvěma přesnými zásahy Lukáš Kaukič.

Branky a nahrávky: 10. Pastor (Gřesík), 18. Toman (Raška, Bernát), 34. Šála (Raška), 34. Raška (Bernát) - 28. Roman (Hrehorčák, Mach), 35. Hrehorčák (Mach), 41. Kaukič (Kofroň), 42. Bárci (Hladonik), 46. Kaukič. Rozhodčí: Janda R., Janda K.. Vyloučení: 7:7,. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 18:46. Průběh utkání: 2:0, 4:2, 4:5.

Daňa - Veřmiřovský, Slíž, Kučera, Bijota, Ficek, Bartek, Raška, Richtár, Maxner, Baláž, Gřesík, Pastor, Bernát, Šála, Toman, Vondál

Ovčaři (od 34 min. Prokop ) - Radzienciak, Valíček, Krása, Imrich, Marguš, Mach, Kaukič, Roman, Hrehorčák, Kalus, Stuchlík, Kofroň, Bárci, Matějka, Hladonik

OHLASY TRENÉRŮ

Vlastimil Wojnar (HC Oceláři Třinec): Zápas ve Vítkovicích jsme zlomili až v druhé půli duelu, neboť ještě ve 35. minutě jsme prohrávali 1:4. Reagovali jsme oddechovým časem, vystřídali brankáře a do konce druhé třetiny snížili na 2:4. Díky dobré fyzické připravenosti, vůli a chutí jít za vítězstvím jsme domácí ve třetí třetině jednoznačně přehráli a třemi vsítěnými góly otočili zápas na konečných 5:4. Hlavní zásluhu na vítězství má Lukáš Kaukič, který nejprve korigoval na 3:4 a poté individuální akcí rozhodl zápas vítězným gólem. Z dnešního utkání si musíme vzít ponaučení, jelikož soupeře jsme jednoznačně přestříleli v poměru 46:18 z našeho pohledu, ale ve výsledku bereme body pouze o jediný gól.