Mladší dorostenci vstoupili do soutěže vítězně!

Extraliga mladšího dorostu
6 : 1

(2:0, 2:1, 2:0)

HC ZUBR Přerov

T Ř I N E C - Dnes se roztočila první kola ELIOD extraligy mladšího dorostu. Třinečtí mladší dorostenci se na domácím ledě utkali s HC ZUBR Přerov. Do vedení se svěřenci Vlastimila Wojnara dostali již v první minutě a v polovině utkání vedli již 4:0. Přerovským se podařilo za záda Ovčařiho poslat pouze jeden puk.

Branky a nahrávky: 1. Imrich, 4. Bárci (Stuchlík), 30. Kaukič (Przybyla), 31. Radzienciak (Stuchlík), 42. Kalus (Stuchlík), 43. Roman - 34. Dvořáček (Horký). Rozhodčí: Tulášek, Tomis, Stonavský. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 108. Střely na branku: 38:16. Průběh utkání: 2:0, 4:1, 6:1.

Ovčaři - Mach, Radzienciak, Valíček, Krása, Imrich, Marguš, Kaukič, Roman, Kalus, Stuchlík, Bárci, Papaj, Molin, Przybyla, Hladonik

Vacula - Štastný, Skriček, Hoťěk, Navrátil, Tomaník, Plášek, Klapal, Peterka, Dvořáček, Hostášek, Miklík, Sirota, Zdráhal, Petráš, Zeleňak, Horký

OHLASY TRENÉRŮ

Vlastimil Wojnar (Třinec): Přerov nastoupil do utkání s přehnaným respektem. My jsme to nedokázali až tak využít a vedli jsme po první třetině pouze 2:0.

Do druhého dějství jsme nevstoupili nejlépe. V polovině utkání se nám podařilo přidat dva slepené góly a odskočili soupeři na rozdíl čtyř branek, které rozhodly zřejmě o dnešním výsledku. Hosté odpovědli pouze jedinou branku v dnešním zápase.

Třetí třetinu jsme už plně kontrolovali a navrch přidali ještě dvě branky.

Výrazněji se prosadila druhá pětka, která celkem vsítila čtyři branky. Imrich se prosadil po samostatné akci a Stuchlík nahrál na tři branky Bárcimu, Kalusovi a Radzinciakovi.

Splnili jsme úlohu favorita, i když tak jednoznačný zápas, jak to naznačuje výsledek, to určitě nebyl. V dnešní sestavě navíc chyběli tři útočníci Matějka, Kofroň a Hrehorčák.