Junioři nedali soupeři žádnou šanci, Vsetín přehráli v poměru 5:0!

VHK Vsetín
PONDěLí 12. 8. 2013
Přípravné zápasy JUN

Juniorka dnes sehrála svůj první přípravný zápas mimo mantinely třinecké Werk arény, a to na ledě Vsetína. Oceláři byli jednoznačně lepším týmem v průběhu celého utkání, ve druhé třetině nasázeli soupeři hned čtyři góly a konečnou výhrou 5:0 oplatili Vsetínu týden starou porážku.

Branky a nahrávky: 23. Kofroň (Kasala, Pěnčík), 27. Křibík (Pargáč), 32. Bartoň (Pargáč), 40. Pěnčík (Kasala), 50. Jaroš (Běhal, Ohera). Rozhodčí: Škrobák – Kurtin, Laczko. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:5.

VHK Vsetín

Vlach – Hruška, Zuzaník, Žabčík, Vašíček, Hajda, Hryciow, Koutský, Hurta, Zvonek, Kuchařík, Stodůlka, Forch, Klíma, Pancza, Surý, Kachman, Stanislav, Kousalík, Račický, Tobola.

Cieslar – Valíček, Mravec, Heider, Pěnčík, Matyáš, Zahradníček, Běhal, Franek, Jaroš, Ižacký, Bartoň, Kasala, Kofroň, Ohera, Křibík, Vyčesaný, Pargáč, Motloch, Kovařčík.