Oceláři rozdrtili Sekačky 6:4!

PáTEK 25. 1. 2013
4 : 6

(0:3, 3:1, 1:2)

Svěřenci Reného Muchy se ujali vedení hned v úvodu utkání a po první dvacetiminutovce vedli 3:0. Domácí dokázali srovnat krok s Oceláři, když v padesáté minutě vyrovnali na 4:4. Třinečtí ale nenechali nic náhodě a přidali do jihočeské sítě ještě dvě branky. Kromě vítězných bodů si Oceláři připisují na své konto nelichotivých 56 trestných minut.

Branky a nahrávky: 25. Smejkal (Ruda), 30. Malovec (Koupal), 36. Malovec (Matoušek), 49. Ruda (Piegl, Smejkal) - 5. Kovařčík O. (Pěnčík), 7. Pěnčík (Kasala), 20. Kovařčík M. (Kofroň), 32. Motloch (Pěnčík), 53. Růžička (Bartoň), 60. Kovařčík O. (Poruba). Rozhodčí: Dvořák - Brůha, Němec. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 2:3, 3:4, 4:4, 4:6.

Sova - Malovec, Klimecký, Kadlec, Matoušek, Prokeš, Ruda, Smejkal, Michálek, Krátoška, Piegl, Vácha, Suchánek, Šafář, Žáček, Koupal, Pašek

Svoboda - Bartko, Kovařčík M., Růžička, Kovařčík O., Pěnčík, Kofroň, Mičulka, Trčka, Motloch, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Kasala, Pala, Walaski, Poruba, Heider, Cienciala