Mladší dorostenci si upevnili místo na druhé příčce tabulky

Extraliga mladšího dorostu
3 : 1

(1:0, 1:1, 1:0)

VHK Vsetín

T Ř I N E C - Mladší dorostenci Třince se v nedělním 16. kole extraligy střetli s hokejisty Vsetína. Oceláři se dostali do dvoubrankového vedení, ale Valaši před koncem druhé třetiny snížili. Třinečtí, kteří deset minut před koncem utkání zásluhou Jana Poruby odskočili znovu na rozdíl dvou gólů, si ale zbytek utkání pohlídali.

Branky a nahrávky: 17. Švaňa (Škorpík), 29. Mach (Škorpík), 50. Poruba (Janiczek) - 39. Kovář (Janošek). Rozhodčí: Janda - Kittel, Reček. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 66. Střely na branku: 40:17. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1

Hlaváč - Mach, Radzienciak, Imrich, Kaukič, Švaňa, Kofroň, Poruba, Hladonik, Janiczek, Kaukič, Adámek, Tůma, Zogata, Roman, Krása, Bartko, Valíček, Škorpík.