Starší dorostenci vítězí v ocelářském derby, porazili Vítkovice 5:3!

HC Vítkovice Ridera
PáTEK 7. 12. 2012
3 : 5

(0:0, 1:3, 2:2)

OSTRAVA - Po bezbrankové první třetině se ve Vítkovicích roztrhl z góly pytel. První skórovali domácí, mladí Oceláři však dokázali odskočit na rozdíl dvou branek. Poslední třetina byla vyrovnaná, ale vítězné body putují do Třince.

Branky a nahrávky: 28. Škutchan (Ollender, Pop), 44. Ollender (Churý), 59. Š. (Volný) - 30. Motloch (Christov), 36. Jašek (Cienciala, Růžička), 38. Pisarik (Růžička), 49. Kofroň (M.), 58. Kasala. Rozhodčí: Mikula P. - Vengřín R., Havlík O.. Vyloučení: 7:6, navíc Klok Lukáš (VIT) 10 min za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Střely na branku: 36:26. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5.

Mizera - Demel, Charvát, Klok (A), Pop (C), Puzič, Rudl, Fajkus - Ballner (A), Illéš, Schwarz, Churý, Jáchym, Klapetek, Stoklásek, Škutchan, Volný, Ollender, Gelnar, Stránský Š., Krenželok D.

Svoboda - Pisarik, Stránský D., Walaski, Cienciala, Bartoň, Zahradníček, Heider - Kovařčík M, Růžička (C), Kovařčík O. (A), Christov (A), Kofroň, Trčka, Motloch, Kasala, Švaňa, Pala, Jašek